KOMUNIKATY

 

          

Informacja o aktualnych drukach

Wzory aktualnych druków

szczegóły

Biblioteka Doradcy Podatkowego

Krajowa Rada Doradców Podatkowych wykonując zadania statutowe, polegające między innymi na doskonaleniu zawodowym doradców podatkowych, uchwałą nr 1696/2008 z dnia 9 grudnia 2008 r. podjęła decyzję o utworzeniu, w 16 Regionalnych Oddziałach Krajowej Izby Doradców podatkowych oraz Biurze KIDP w Warszawie, Biblioteki Doradcy Podatkowego.

szczegóły

Umowy zawarte z wydawnictwami

Informacja dla doradców podatkowych na temat umów zawartych przez krajową izbę doradców podatkowych z wydawnictwami. 

W dniu 11 czerwca 2008 roku Krajowa Rada Doradców Podatkowych uchwałą nr 1562/2008 powołała Zespół ds. Umów Generalnych z Firmami Wydawniczymi, mający za zadanie opracowanie założeń, koncepcji i późniejsze wynegocjowanie, w formie umów generalnych, warunków współpracy z poszczególnymi firmami komercyjnymi oferującymi produkty lub usługi związane z wykonywaniem zawodu doradcy podatkowego.
szczegóły

System mDoradca już działa

mDoradca to dostępna tylko po zalogowaniu część serwisu, przeznaczona do użytkowania wyłącznie przez doradców podatkowych. Każdy doradca wpisany na listę Doradców Podatkowych i posiadający swój numer wpisu, ma możliwość rejestracji w serwisie, a następnie po uzyskaniu loginu oraz hasła, korzystania z wielu udogodnień.
szczegóły

System identyfikacji wizualnej

W związku z podjęciem przez Krajową Radę Doradców Podatkowych uchwały nr 1561/2008 z dnia 11 czerwca 2008 w sprawie przyjęcia i sposobu stosowania Systemu Identyfikacji Wizualnej Doradców Podatkowych poniżej zamieszczamy System identyfikacji wizualnej doradców podatkowych .
szczegóły

Współpraca z krajowym rejestrem długów

Warszawa, dnia 19 kwietnia 2007 roku szczegóły

Dane teleadresowe

W związku z wprowadzeniem na naszą stronę do działu lista doradców Państwa danych adresowych wraz z numerami telefonów, bardzo proszę o sprawdzenie aktualności i poprawności tych danych.

W przypadku chęci dodania aktualnego numeru telefonu proszę o kontakt z biurem: 077 456 68 20.W przypadku nieaktualnych danych adresowych należy wypełnić druczek, który znajduje się w dziale informacje-zawiadomienie o zmianie danych i wysłać pod wskazany tam adres. Jednocześnie proszę o informację telefoniczną. Przyspieszy to znacznie wprowadzenie na stronę jak najbardziej aktualnych danych.

W razie pytań lub wątpliwości jestem do Państwa dyspozycji.

Alicja Rutkowska
Specjalista ds administracyjno-szkoleniowych biura OOKIDP

W sprawach pilnych prosimy o kontakt z :

Podpis elektroniczny

W związku z licznymi pytaniami od doradców podatkowych zainteresowanych wyrobieniem podpisu elektronicznego poniżej zamieszczamy informacje na ten temat.

Na stronie internetowej Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych, pod linkiem http://sigillum.pl/kontakt.html

znajdziecie Państwo m.in. informacje jak i gdzie można nabyć podpis elektroniczny a także nr tel. na infolinię Sigillum Polskie Centrum Certyfikacji Elektronicznej.