AKTUALNOŚCI

Obchody Dnia Doradcy Podatkowego połączone ze szkoleniem wyjazdowym

23/04/17

Zarząd Opolskiego Oddziału KIDP serdecznie zaprasza
na obchody Dnia Doradcy Podatkowego połączone ze szkoleniem wyjazdowym

WYKŁADOWCA: Tomasz Wojewoda – ekspert z zakresu prawa podatkowego, autor wielu publikacji i artykułów z zakresu prawa podatkowego.
MIEJSCE: Ośrodek Wczasowo – Rehabilitacyjny ZIEMOWIT, Jarnołtówek 204 /koło Głuchołaz/. 

TEMATY WYKŁADÓW:

I dzień - szkolenie: "Koszty uzyskania przychodu w działalności gospodarczej "

II dzień - szkolenie: "VAT w obrocie międzynarodowym".

Odpłatność:  

Doradca: 2 dni szkolenia z noclegiem 350,00 zł brutto /cena obejmuje: nocleg, śniadanie, 2 obiady, materiały szkoleniowe i kolację integracyjną  dotowaną (bankiet integracyjny dotowany przez OOKIDP)

Osoba towarzysząca 270,00 zł brutto (cena obejmuje: nocleg, śniadanie, 2 obiady, kolację integracyjną)/bankiet integracyjny/

 Dla doradcy, który zalega z opłacaniem składek członkowskich więcej niż 3 mce cena za szkolenie ulega podwyższeniu o 100% wartości netto odpłatności doradcy podatkowego, a dla jego pracownika ulega podwyższeniu o 100% wartości odpłatności dla pracownika.

 Wpłatę należy dokonać na konto Oddziału Opolskiego 43 1140 1124 0000 4004 3000 1018 w treści wpisując datę szkolenia.

 W celu prawidłowego zorganizowania szkolenia, Zarząd zobowiązuje doradców podatkowych do zapisywania się na szkolenie poprzez system mDoradca (www.mdoradca.krdp.pl) najpóźniej do 14 maja br.

 Zgodnie z Zasadami Etyki Doradców Podatkowych określających zasady stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych doradcy podatkowi biorący udział w obu szkoleniach uzyskują 10 punktów /po 5 za każdy dzień szkolenia/.

   W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu doradca podatkowy zobowiązany jest zawiadomić o tym fakcie Opolski Oddział KIDP pisemnie /decyduje data wpływu pisma do biura Oddziału/ najpóźniej do dnia 18 maja br. pod rygorem obciążenia kosztami szkolenia w wysok. 100% odpłatności.

 Doradców podatkowych uczestniczących w szkoleniu zapraszamy wieczorem /26 maja br, godz. 19: 00/ na bankiet z kolacją, tańcami i niespodziankami, z udziałem DJ.

W Ośrodku położonym na terenie parku krajobrazowego w Górach Opawskich  znajduje się wiele atrakcji: m.in. bezpłatne dla doradców i osób towarzyszących wejście na basen kryty /po uprzedniej rezerwacji/. Ponadto możecie Państwo skorzystać z płatnych zabiegów: hydroterapii, inhalacji, soluxu, z gabinetu masażu, gabinetu fitness, sauny suchej fińskiej, łaźni parowej oraz zagrać w tenisa stołowego po uzgodnieniu z personelem Ośrodka.

Dla osób towarzyszących planowana jest /między śniadaniem a obiadem/ 2-3 godzinna wycieczka piesza z przewodnikiem lub nauka chodzenia z kijkami /nordic walking/ z licencjonowanym instruktorem.

Opiekun szkolenia: Roman Mleczek Tel. 504 233 099